wkurwoja

Tym co czytają na głos
na talerzu pod namiotem trzymam mocno moje koty
które z głowy mi wylazły i iść nie chcą więc się proszą
o gwiazdeczkę o trumienkę o kaftanik trochę cnoty
nie nadchodzi gwiazda trumna kaftan berło jakoś znoszą
nieobecność ich i braki jak mickiewicz nie chcę pisać
jak pan miłosz jak szymborska ani żaden z tych co byli
tekst nie udał się cóż bywa więc napiszę to co czytać
nikt nie zechce mimo wszystko bo odjeżdżam moi mili
w bezsens
nabuchodonozor nabuch na brzuch na słuch naruch
na ucho na brzucho weź sens chona wrona skona dada
piosenka
prostacka
wariacka

16 myśli na temat “wkurwoja”

  1. To jest przykład na ‚czystą formę’, bez sensownej treści. To jest to, co mnie wkurza na Poemie: komentują głównie warsztat, nie przekaz. Nie wszyscy, ale zbyt wielu. To się może przydawać, jako szkółka do nauki pisania. Tu mi wyszedł szesnastozgłoskowiec, ze średniówką po ośmiu sylabach. Z wyjątkiem końca. Niestety neologizmów (choć bardzo dźwięczne) już nie trawią. Ja tak nie piszę, bo nie chcę.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 1. Jestem w separacji z kobietą mych marzeń….mieszkamy w naszych „bliźniakach” 300 metrów od siebie….często się odwiedzamy…a raczej ja…trzymam zawsze otwarte drzwi…może przyjdzie do mnie tak jak ja do Niej, z własnej nieprzymuszonej woli (co pieniądze robią z człowieka)…przychodzi jedynie jakieś 7 kotów i czasem Ona z obiadem…ja u niej jestem codzienni…i patrzę jak ogląda styranym wzrokiem „Słoiki”w telewizorni…Wszystkiego dobrego Nowym roku wszystkim czytającym…Do siego…a co znaczy dosi :):):)

  Polubienie

  1. Ale emocjonalne teksty tak znów „klasycznie” mi nie wychodzą, być może to kwestia wprawy. Albo intuicji – by nie wplatać nadmiaru upiększeń do trudnego przekazu. Na razie sobie ćwiczę, i tak nie mam nic sensownego do roboty. Pracy brak, ZUS zeżre pieniądze zarobione w gabinecie, oszczędności wkrótce się skończą. Szukam „kontraktów” na których wyłożę się przy pierwszym pogorszeniu zdrowia. A niektóre buce z Poemy twierdzą, że nie napisałem ani jednego dobrego tekstu…
   S nowom godom.
   Pozdrawliaju!

   Polubienie

   1. Konfliktowość w mym związku to wyłącznie pieniądze…jeśli masz jakieś zaskórniaki to mógłbyś pomóc,…. wynajmując mojego bliźniaka za jakieś 300 £ i opłacając media…jest tu na miejscu polisz komiunity, w którym paru pacjentów się znajdzie…i nawet przy słabym angielskim, można korzystać w każdym momencie z tłumacza….tylko trzeba uważać by był to Translator a nie interpretor (:…PZDR

    Polubienie

   2. Na Zeusa kota karmisz w Lidlu, Furie Cię dopadną zapowiadam to. Pozdrawiam i życzę szczęścia, bo chyba będzie potrzebne.

    Polubienie

   3. To mi załatw pracę bez egzaminu z języka za jakieś 1 000 funciaków. Będzie o czym gadać. Na razie tutaj mam pracę za 0 PLN. Jak przyłożę ze dwa „kontrakty” (nie daj bóg się pochorować), starczy jeszcze na ratę kredytu. Jestem w dupie.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  1. Odpozdrawiam Ci również noworocznie. W tym wierszu sensowna jest tylko forma. Szesnastozgłoskowiec ze średnicówką po ośmiu sylabach. Reszta to bzdety.
   S nowym godom!

   Polubienie

   1. Kot jest? Jest. W kaftanie też poznałam po sterylce. Miłosz i Szymborska żyli, ale już ich nie ma. Więc pozostaje chaos, mam dość układów i wyrównanej powierzchni. Człowiek tęskni za wertepami, także umysłowymi. Pozdrawiam

    Polubienie

   2. Jakby ich nie było….to kakim obrazom…byś o nich wspomniała (?)…koniec końców goszczom przeca w Twy pamięci.
    PZDR (/Poranek znaczy dobry robotnik/, tow. Jutrzenka choć nikere demonem świetlistym go zowiom…to coś takiego jest w Jutrzni, że warto ją odmawiać).

    Polubienie

   1. Prawdopodobieństwo może być pokręcone, jego rachunek nie (sic!) baczmy by był w restauracji a nie na ulicach,…i by kelner nie dopisał wiele…aby na napiwek starczyło. 🙂 PZDR

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s