wkurwoja

Tym co czytają na głos
na talerzu pod namiotem trzymam mocno moje koty
które z głowy mi wylazły i iść nie chcą więc się proszą
o gwiazdeczkę o trumienkę o kaftanik trochę cnoty
nie nadchodzi gwiazda trumna kaftan berło jakoś znoszą
nieobecność ich i braki jak mickiewicz nie chcę pisać
jak pan miłosz jak szymborska ani żaden z tych co byli
tekst nie udał się cóż bywa więc napiszę to co czytać
nikt nie zechce mimo wszystko bo odjeżdżam moi mili
w bezsens
nabuchodonozor nabuch na brzuch na słuch naruch
na ucho na brzucho weź sens chona wrona skona dada
piosenka
prostacka
wariacka

Autor: Ktomasz

Ecce homo. Primum non nocere.

16 myśli na temat “wkurwoja”

  1. To jest przykład na ‚czystą formę’, bez sensownej treści. To jest to, co mnie wkurza na Poemie: komentują głównie warsztat, nie przekaz. Nie wszyscy, ale zbyt wielu. To się może przydawać, jako szkółka do nauki pisania. Tu mi wyszedł szesnastozgłoskowiec, ze średniówką po ośmiu sylabach. Z wyjątkiem końca. Niestety neologizmów (choć bardzo dźwięczne) już nie trawią. Ja tak nie piszę, bo nie chcę.
   Pozdrawiam.

   Polubienie

 1. Jestem w separacji z kobietą mych marzeń….mieszkamy w naszych „bliźniakach” 300 metrów od siebie….często się odwiedzamy…a raczej ja…trzymam zawsze otwarte drzwi…może przyjdzie do mnie tak jak ja do Niej, z własnej nieprzymuszonej woli (co pieniądze robią z człowieka)…przychodzi jedynie jakieś 7 kotów i czasem Ona z obiadem…ja u niej jestem codzienni…i patrzę jak ogląda styranym wzrokiem „Słoiki”w telewizorni…Wszystkiego dobrego Nowym roku wszystkim czytającym…Do siego…a co znaczy dosi :):):)

  Polubienie

  1. Ale emocjonalne teksty tak znów „klasycznie” mi nie wychodzą, być może to kwestia wprawy. Albo intuicji – by nie wplatać nadmiaru upiększeń do trudnego przekazu. Na razie sobie ćwiczę, i tak nie mam nic sensownego do roboty. Pracy brak, ZUS zeżre pieniądze zarobione w gabinecie, oszczędności wkrótce się skończą. Szukam „kontraktów” na których wyłożę się przy pierwszym pogorszeniu zdrowia. A niektóre buce z Poemy twierdzą, że nie napisałem ani jednego dobrego tekstu…
   S nowom godom.
   Pozdrawliaju!

   Polubienie

   1. Konfliktowość w mym związku to wyłącznie pieniądze…jeśli masz jakieś zaskórniaki to mógłbyś pomóc,…. wynajmując mojego bliźniaka za jakieś 300 £ i opłacając media…jest tu na miejscu polisz komiunity, w którym paru pacjentów się znajdzie…i nawet przy słabym angielskim, można korzystać w każdym momencie z tłumacza….tylko trzeba uważać by był to Translator a nie interpretor (:…PZDR

    Polubienie

   2. Na Zeusa kota karmisz w Lidlu, Furie Cię dopadną zapowiadam to. Pozdrawiam i życzę szczęścia, bo chyba będzie potrzebne.

    Polubienie

   3. To mi załatw pracę bez egzaminu z języka za jakieś 1 000 funciaków. Będzie o czym gadać. Na razie tutaj mam pracę za 0 PLN. Jak przyłożę ze dwa „kontrakty” (nie daj bóg się pochorować), starczy jeszcze na ratę kredytu. Jestem w dupie.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

  1. Odpozdrawiam Ci również noworocznie. W tym wierszu sensowna jest tylko forma. Szesnastozgłoskowiec ze średnicówką po ośmiu sylabach. Reszta to bzdety.
   S nowym godom!

   Polubienie

   1. Kot jest? Jest. W kaftanie też poznałam po sterylce. Miłosz i Szymborska żyli, ale już ich nie ma. Więc pozostaje chaos, mam dość układów i wyrównanej powierzchni. Człowiek tęskni za wertepami, także umysłowymi. Pozdrawiam

    Polubienie

   2. Jakby ich nie było….to kakim obrazom…byś o nich wspomniała (?)…koniec końców goszczom przeca w Twy pamięci.
    PZDR (/Poranek znaczy dobry robotnik/, tow. Jutrzenka choć nikere demonem świetlistym go zowiom…to coś takiego jest w Jutrzni, że warto ją odmawiać).

    Polubienie

   1. Prawdopodobieństwo może być pokręcone, jego rachunek nie (sic!) baczmy by był w restauracji a nie na ulicach,…i by kelner nie dopisał wiele…aby na napiwek starczyło. 🙂 PZDR

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s